• Nancy Bruinenga
    Nancy Bruinenga Officemanager
    nbruinenga@omgevingsraadschiphol.nl
  • Leonieke Hurts
    Leonieke Hurts Interim Officemanager
    lhurts@omgevingsraadschiphol.nl
  • Gert Jan Hermelink
    Gert Jan Hermelink Secretaris
    gjhermelink@omgevingsraadschiphol.nl
  • Tamara Koekkoek
    Tamara Koekkoek Projectmanager
    tkoekkoek@omgevingsraadschiphol.nl
  • Joëlle Brand
    Joëlle Brand Junior projectsecretaris
    jbrand@omgevingsraadschiphol.nl
  • Rosa Massop
    Rosa Massop Junior projectsecretaris
    rmassop@omgevingsraadschiphol.nl